پیام مدیر عامل

با یاری پروردگار یکتا و قدردانی از مؤسسان، سهامداران و مشتریان گرامی، موجب خرسندی اینجانب است که در این برهه زمانی افتخار حضور و خدمتگزاری را دارم. ما با پایبندی به اخلاق حرفه‌ای تلاش داریم همواره ضمن حفظ منافع مشتریان، کارکنان و سهامداران، منافع سایر ذینفعان را مورد توجه قرار دهیم. محدودیت های منابع این ضرورت را ایجاب می کند که تفکر علمی و تولید علمی سرلوحه کار قرار گیرد تا بتوان به حداکثر ارزش افزوده دست یافت. اگر در جامعه ای تفکر علمی به عنوان اصل پایدار قلمداد شود قطعاً از منابع موجود می توان به کمک فکر، علم و با اتخاذ راهبردهای کلیدی به توسعه همه جانبه و پایدار نائل آمد. در جهان پرشتاب و تحول آفرین امروز، نظرها حکایت از محوری بودن نقش انسان و منابع انسانی در گشایش تنگناها، خلق تکنولوژی های پیشرفته و تولید فرآورده های علمی گوناگون دارد. شرکت توکابتن تلفیقی از دانش، تخصص و تجربه جهت ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان می باشد که با بهره گیری از فناوری های روز سعی در همسو و همراه شدن با حرکت صنعتی کشور دارد.
ما بر این باوریم که توسعه شرکت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت، در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده-کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت توکابتن است.
شرکت توکابتن به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریان و سهامداران را داشته باشد و در این راستا تلاش دارد با توان، قدرت و تفکر مدیران و کارشناسان در مرحله اول در عرصه های صنعتی اعم از تولید بتن های خاص، صنعتی و منحصر به فرد و احداث و ساخت پروژه های عمرانی و در مرحله بعد در تمام ابعاد مهندسی در داخل کشور گام های مؤثری بردارد. امیدوارم در سایه توجه خداوند و همراهی تمامی همکاران در تعالی فعالیت‌های اقتصادی کشور توفیق داشته باشیم.

مهندس فرزاد درنگ شمس آبادی